שְׁאֵלָה:
בחירת מגהץ הלחמה חדש
littlebirdceo
2009-12-21 12:56:37 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני מחפש מלחם חדש. מה הכי טוב ברזל הלחמה העגול (תחנת הלחמה) < $ 200 דולר?

הנה טיפ (אין משחק מלים המיועד). בקנייה של מלחם יש להקפיד לבדוק את המחיר והזמינות של הטיפים. ישנם כמה מגהצי הלחמה זולים שעובדים היטב מחוץ לקופסה. אבל אחרי שהקצה נשרף, אי אפשר להשיג תחליף. ככל הנראה, נושא זה תלוי במדינה.
שמונה תשובות:
#1
+10
Cymen
2009-12-21 13:53:49 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם אתה מחפש את המפץ הטוב ביותר עבור הכסף או את האמינות המוצקה?

המפץ הטוב ביותר עבור הכסף:

2-in-1 סינית או 3-in-1 שיש מלחם, תחנת אוויר חם ו (עם 3 ב -1) בולם עשן. הלכתי על Kada 952D ב- eBay אולם לאחר שקראתי קצת יותר על האמינות, הסיכון הנמוך יותר לרכוש אצל סוחר מכובד קרוב יותר לבית הוא אטרקטיבי. Aoyue כנראה מיוצר באותו מפעל ונראה שהוא נפוץ מעט יותר, אז אולי כדאי ללכת ל Aoyue מעל הקאדה. כביכול, הברזלים בהיצע זה תואמים את העצות של האקו. לגבי הטיפים הכלולים דעות שונות. הזמנתי מבחר טיפים אמיתיים של Hakko להשוואה.

Kada 852D + או 952D: ראה eBay.

Aoyue 968:

אמינות מוצקה:

Weller WES51

Hakko 936

תוכל לשלב אחד מהאמור לעיל עם תחנת אוויר חם ( אומרים Aoyue 850 ++) ועדיין להיות מתחת ל -200 $ (לפחות אם אתה בארה"ב ומדבר 200 $ USD).

אין לי ניסיון עם אף אחד מהמוצרים האלה אבל לאחרונה עמדתי בפני אותה החלטה . אני מחכה בקאדה 952D ומחצה את אצבעותיי שהוא לא יהיה פגום. אני יכול לפרסם רק קישור אחד בהודעה הראשונה שלי.

יש לי Aoyue Int2901, בעזרת הקצה הכלול. קיבלתי את זה לפני 6 חודשים וזה היה נהדר מאז. שלי למעשה הגיע מהאלקטרוניקה של פריי (outpost.com).
זה טוב לדעת. היכולת לחזור / להחליף ללא צורך לשלוח אותה היא אופציה נהדרת.
יש לי גם Aoyue 968 למספר חודשים. אני אוהב את זה מאוד במיוחד סופג עשן. איך עדיין לא עשיתי שום פרויקט SMD אז לא בדקתי כלי לעיבוד אוויר חם מחדש.
קיבלתי את Kada 952D שלי וזה עובד! החבילה נשלחה קצת פחות מ -140 דולר והיא נשלחה ביום שישי ויצאה למשלוח ביום שני. כללו אלמנטים קרמיים נוספים עבור המגהץ ורכיב האוויר החם וטיפים נוספים. ניסיתי להסיר מעט SMD ודרך רכיבי החורים מכרטיס רשת זול עם האוויר החם והצלחתי לגרום למחשבי ה- PCB לעשן ולהתקין על הגדרת החום הגבוהה ביותר . אז זה בהחלט חזק מספיק. נראה שהמגהץ בסדר. אזכיר חסרונות בתגובה הבאה ...
שמתי לב לשני חסרונות: הקטין הוא שהמעמד לברזל הלחמה הוא פלסטי ומאוד קל. החלפתו במתכת לא תהיה יקרה. החיסרון הגדול יותר הוא הנושא שכבר הוזכר על ידי כרזה אחרת: אין מתג שמכבה בהחלט את החשמל. כיבוי שני המתגים פירושו שמשאבת האוויר נשארת פעילה בזמן שגוף החימום של צד האוויר החם מתקרר. אז להשאיר את זה מחובר כל הזמן זה משהו שלא נעים לי לעשות. נושא אחד אחרון הוא שמשאבת האוויר החם מעט רועשת. יהיה ברזל נפרד ואוויר חם יהיה נחמד.
משאבת האוויר שנשארת בזמן שגוף החימום מתקרר היא ככל הנראה כדי לעזור לקירור הקצה בבטחה. אותו רעיון כמו פרויקט שקופיות או מאוורר מקרן תקורה שנשאר דולק לאחר שכיביתם את המנורה.
@JohnR.Strohm אני מסכים שזה פשוט נשאר לנצח זה נראה כמו. כעדכון, הלחמה שלי מתה אך הצד האוויר החם עדיין עובד. עוד לא חפרתי בזה ובקושי השתמשתי בזה. הוא הוזז בתא המטען של מכונית אז אולי זה פגע בו.
#2
+5
markrages
2009-12-21 13:20:08 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אני חושב שלמומחים למעגלים יש כמה עסקאות טובות בתחנות הלחמה.

http://www.circuitspecialists.com/level.itml/icOid/6388

יש לי את CSI-STATION1A ו- CSI-STATION2A דגמים. (זהים למעט תצוגה אנלוגית / דיגיטלית. אני מעדיף אנלוגי.) הם עשויים היטב, ועובדים כמו גם יחידות הוולר והקצב היקרות יותר שהשתמשתי בהם בעבר.

כל תחנות ההלחמה הסיניות נראות להשתמש באותו סוג של טיפ, והצלחתי לקנות 10 חבילות טיפים חלופיים ב- eBay. נראה כי חיי טיפ הם כשנה של שימוש יומיומי. אני בטוח שהם יחזיקו מעמד זמן רב יותר אם הייתי זוכר לכבות את המגהץ כשאני לא משתמש בו.

#3
+5
Scott Murphy
2009-12-22 08:43:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא הייתי מתעסק בדברים עם אוויר חם. פשוט קבל וולר או האקו, שניהם מותגים טובים. הייתי חוסך כדי להשיג אקדח להסרת הלחמה. הם מקלים על החיים כל כך הרבה עבור כל כך הרבה יישומים.

מדוע שלא תטרח עם דברים באוויר החם?
פשוט לא ראיתי יישום שבו הם באמת מכים את ברייד ואת אקדח הלחמה. אני מניח שאולי הם טובים להתקנת שבבי ספירת סיכות גבוהים ו / או BGA? יש לי אחד אבל אני אף פעם לא משתמש בו אז אני מניח שיש לי הטיה לא הוגנת.
מספיק הוגן. אין לי שום ניסיון עם זה אז הייתי סקרן. ככל הנראה, אנשי SparkFun אוהבים את תחנת האוויר החם אבל זה לא נוגע למה. פרסמתי כמה פרטים מעל התגובה העיקרית שלי לעיל, אבל אם הייתי "אעשה", הייתי הולך עם ברזל עצמאי (כנראה ולר או האקו) ושוקל תחנת אוויר חמה עצמאית בהמשך הדרך.
למעשה, זה נובע מדוע SparkFun אוהב אוויר חם עבור SMD: http://www.sparkfun.com/commerce/tutorial_info.php?tutorials_id=102
ראיתי את הסרטון הזה. לכן קיבלתי אוויר חם. הבעיה היא ביישום בפועל האוויר נחסם בדרך כלל על ידי רכיבים אחרים.
#4
+3
jkopel
2009-12-22 09:04:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

קניתי אחד מ- הכלים האלקטרוניים של ZD ZD-929C והייתי מרוצה מכך למדי. בטעות הפצעתי את הכבל חזק מדי סביב הידית פעם אחת והוא התנתק, אבל אני רואה בכך אשמתי. הטיפים באיכות טובה והמגהץ מתחמם במהירות ונראה שהוא מחזיק בקצב קבוע. מבצע די טוב במחיר של 50 דולר.

יש לי את אותו אחד והייתי מרוצה ממנו.
#5
+2
Jim
2009-12-21 16:57:20 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי רק אחד שיש לו טיפ קרמי, נראה שהוא מתחמם ממש מהר והוא נמשך הרבה יותר זמן.

לא מהיר כמו מטקאל - טיפים קטנים עולים לטמפ 'בערך 6 שניות, גדולים אולי 10-15 שניות מקסימום ...
#6
+2
Leon Heller
2009-12-21 22:31:30 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מטקאל ללא ספק מייצרת את ציוד ההלחמה הטוב ביותר. זה יקר חדש, אך לעתים קרובות ניתן להרים דגמים ישנים טובים לחלוטין ב- eBay במחיר זהה לזה של מערכת וולר חדשה. שילמתי 125 ליש"ט (GBP) עבור יחידת כוח STSS יד שנייה עם מכשיר יד MX-500 חדש וכמה מחסניות חדשות לפני כמה שנים מספק ספק בבריטניה. לאחר מכן רכשתי יחידת STSS שנייה ב- eBay תמורת 70 ליש"ט. המחסניות יקרות, אך הן מחזיקות מעמד הרבה מאוד זמן, ויש אחת המיועדת כמעט לכל עבודת הלחמה.

ליאון

לשם מה מיועדות המחסניות?
#7
  0
endolith
2009-12-21 22:48:01 UTC
view on stackexchange narkive permalink

בעבודה יש ​​לנו Hakko 936, שעובד די טוב. (גוגל אומרת 75 דולר חדש) SparkFun מוכרת עותק של ה- Hakko 936 תמורת 40 דולר, וזה מה שהייתי ממליץ עליו.

בבית יש לי וולר WES50, וזה בסדר, אבל לא סופר נהדר. (גוגל אומרת 125.00 דולר חדשים)

#8
  0
cksa361
2010-10-30 09:38:38 UTC
view on stackexchange narkive permalink

יש לי Hakko FX888. ברזל נהדר לשימוש יומיומי. יש לי תחנת אוויר חמה סינית בזול ב- eBay שתעבור איתה והיא עושה את העבודה בסדר - הלחמה איתה כמה חבילות QFN ו- LGA הוגנות.

אל תפחד ללכת על כלים זולים ממותגים כמו Aoyue אם אתם בתקציב! הם לא כל כך גרועים!שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...