שְׁאֵלָה:
WiFi אידיאלי לגשר סידורי (או SPI)?
davr
2009-11-02 12:20:50 UTC
view on stackexchange narkive permalink

מהן כמה המלצות על WiFi אידיאלי ל- Bridge Bridge? האיכויות האידיאליות שלי יהיו:

  • קישוריות פשוטה, SPI או סידורי
  • מהירות מהירה סבירה, לפחות 1mbit / sec באופן אידיאלי (אם כי כנראה לא תמיד היה צריך כל כך מהר)
  • לא יקר, אני חושב שמתחת 50 $
  • צריכת חשמל נמוכה - היא צריכה להשתמש לכל היותר ב 100mA, אם היינו יכולים להוריד אותה אפילו נמוכה יותר כמו למשל 20 או 30mA, אפילו יותר טוב.
  • מחסנית פרוטוקולים מובנית - אני רוצה שהוא יטפל בפרוטוקול ה- WiFi, יחד עם DHCP, TCP / IP, DNS וכו ', כך שכל מה שאני צריך לעשות זה להגיד לו איזה IP / יציאה לחבר ל, ואז לטפל בנתונים בעצמי.
  • אם בכלל אפשרי, קלט / פלט של 5V סובלני ... כדי להקל על הממשק למיקרו-בקרים הישנים שלנו.

עד כה מצאתי:

למישהו יש ניסיון עם אפשרויות אחרות?

קשור: [האם אוכל ליישם חיבור אלחוטי בין מערכת משובצת לטלפון נייד?] (http://electronics.stackexchange.com/questions/26476/can-i-implement-a-wireless-connection-between-an- מערכת משובצת ו- a-mobile-ph)
תֵשַׁע תשובות:
#1
+5
littlebirdceo
2009-11-04 12:43:24 UTC
view on stackexchange narkive permalink

האם שקלת להשתמש ב Lantronix Wiport (Wifi to Serial Module).

ליטל בירד אלקטרוניקה נהגה למכור את מגן ה- Wifi של המוח של ציפור קטנה. אשר היה וואן לנטרוניקס על מגן ארדואינו.

נראה מעניין ... מה ההבדל בין Lantronix Matchport ל- WiPort?
על פי מטריצה ​​זו: , נראה שיש הבדל קטן מאוד.
#2
+5
mtrw
2010-04-16 04:43:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

רשתות מסתובבות מציעה את RN-131C ו- RN-131G תמורת $ 45 / $ 40 WiFi - UART. הוא משתמש ב- 100 mA כאשר הוא ער, ו- 10 uA ישנים. אני משתמש במערכת קשורה בפרויקט והיא עובדת די טוב. הגרסה C היא טווח טמפ 'מסחרי, ה- G תעשייתי. אני חושב שיש להם גם גרסאות RS-232 כמו גם גרסאות SPI / I2C. אני לא בטוח אם זה ה- WiFly GSX שהזכרת בשאלתך המקורית.

כמו כן, בדקנו את המודולים מ- Redpine Signals. אני לא בטוח מהי צריכת החשמל שלהם, אבל לסדרת המוצרים של Connect-i-on יש את הפונקציונליות האחרת שאתה מחפש.

כן ה- RN-131 זהה ל- WiFly GSX. המודולים של Redpine נראים גם מעניינים.
#3
+4
mjh2007
2010-04-15 20:15:25 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Microchip / ZeroG Wireless Module

לא השתמשתי במודול זה, אך אנו מתכננים להשתמש בו. השתמשתי במחסנית TCP / IP של Microchip וזה עובד די טוב. זה לא יקר וממשק ל- uP באמצעות אוטובוס SPI.

אני מאמין ש- ZeroG הוא הרדיו בלבד - אתה עדיין צריך להריץ את מחסנית TCP / IP במעבד שלך.
זה נכון, אבל Microchip מספק את מחסנית TCP / IP.
אוקי, אז זה פיתרון טוב רק אם אתה משתמש בתמונות PIC אז. אם אתה משתמש במקו אחר, כנראה לא פיתרון טוב?
כן אתה צודק. אני חושב שהרישיון למחסנית שלהם נשאר שאתה חייב להריץ אותו על מעבד Microchip. השאלה תויגה PIC אז חשבתי שזו אולי אפשרות.
ה- WiShield והמוצרים הנלווים מבית AsyncLabs משתמשים בערכת השבבים ZeroG כדי לתת WiFi ללוחות תואמי Arduino.
#4
+3
mikem
2010-07-27 05:26:29 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אם אתה משתמש בארדואינו, ה- WiShield עובד טוב מאוד עם ערמת תוכנה חינמית. ממשק SPI בין ה- Arduino ל- WiShield, אך ה- Arduino יכול להפוך את זה לסידורי אם תרצה.

#5
+2
Dago
2009-11-02 21:43:27 UTC
view on stackexchange narkive permalink

לא ברור למה נועד הפרויקט הזה, אבל אני חושב שהכי טוב שלך הוא נתב WiFi מוכנה מראש עם OpenWRT או קושחת קוד פתוח אחרת דומה. לנתבי WiFi יש את ממשק ה- WiFi ולרוב יש להם pinheader על הלוח (TTL) סדרתי.

לא תיארתי פרויקט ספציפי מכיוון שרציתי לקבל את כל סוגי ההצעות. זה מעניין שלא חשבתי עליו, פריצה לנתב wifi עצמו. עם זאת זה לא ממש מה שאני רוצה לפרויקט הספציפי שלי, מכיוון שהוא גדול בהרבה ומשתמש בכוח רב יותר מאשר משהו המיועד ליישומים ניידים. אם להיות הוגנים, לנתב עצמו יש הרבה יותר עיבוד מאשר לשתי האפשרויות שציינתי.
WR703 הוא זעיר ועוצמה נמוכה מאוד, פופולרי מאוד, ופרויקט מסוג זה כבר נעשה איתם: http://dangerousprototypes.com/2013/01/04/tl-wr703n-and-usbip-tutorial/
#6
+2
Kevin Vermeer
2010-07-26 20:45:54 UTC
view on stackexchange narkive permalink

השתמשתי בעבר ב- Lantronix XPort Pro (Ethernet) ... צוות תמיכה מאוד פשוט, ומצוין. אם אתה משתמש ב- Matchport, התקשר אליהם! במחקר שלי מצאתי גם את Digi Connect Wi Me, אך בסופו של דבר לא בחרתי בו. יש לו גורם צורה קטן יותר מכל אחד מהאמור לעיל, וצריכת חשמל נמוכה יותר מאשר Matchport, אך המחיר היה גבוה מדי. ($ 130) כמו כן, הוא פועל על שבב ARM, ולא על x86 כמו Matchport, כך שדרישות ההספק של קבלה / סרק / שינה נמוכות יותר.

עוצמת השידור דומה לשני המכשירים. זה מוכתב על ידי דרישות צריכת האנטנה. אמנם אתה יכול בקלות להשיג זרם ממוצע נמוך (מנות קצרות וצפיפות גבוהה וזמני שינה ארוכים), אך לא תמצא אחד שישדר בכוח הנדרש עם פחות ממאתיים mA. כמעט כל ה- 650 / 750mA של הזרם ש Matchport ו- Wi Me שואבים במהלך השידור נובעים מהגברה של האנטנה.

ה- WiFly GSX הוא אפשרות שלא מצאתי. הספק נמוך עקב אנטנה קרמית, ומיועד ליישומים המופעלים על ידי סוללה. דברים טובים ורעים בולטים לי לגבי השבב הזה. טוב: יש לו קלט / פלט דיגיטלי למטרות כלליות, כניסות אנלוגיות והקושחה ניתנת לשדרוג אלחוטי, שהם תכונות מדהימות . גרוע: הוא כולל רק את מחסנית TCP / IP, לא שרת מוטבע ומערכת הפעלה כלולה כמו האחרות. תצורה נוספת תידרש כדי לראות מודול זה באופן מקוון, אני חושב. שאל mtrw.

שרת ומערכת הפעלה משובצים הם מעט יתר על המידה עבור יישומים רבים אני חושב. אז זה יכול להיות מקצוען במקרים מסוימים.
אני מסכים לחלוטין שחלק מהיישומים אינם זקוקים לשרת המשובץ, אך השואל חיפש "ערימת פרוטוקול מובנה - אני רוצה שהוא יטפל בפרוטוקול ה- WiFi, יחד עם DHCP, TCP / IP, DNS וכו ', אז שכל מה שעלי לעשות הוא לומר לו לאיזה IP / יציאה להתחבר, ואז לטפל בעצמי בנתונים. " זה אומר לי שרת משובץ וכי חסר מחסנית TCP / IP חשופה.
#7
+1
gbraad
2009-11-03 00:46:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

כפי שציין דגו, אני משתמש באופן אישי בנתב Fon (La Fonera) או Meraki (עם OpenWRT) לחיבור Wifi לחיבור סדרתי.

http: //www.geocities .jp / arduino_diecimila / wifi / a2p_ddwrt_en.html

#8
  0
Jan Rychter
2013-01-09 02:44:32 UTC
view on stackexchange narkive permalink

זה אולי לא חשיבה קונבנציונלית, אבל Raspberry Pi תואם את הדרישות שלך די טוב.

ניסיתי לפתור בעיה דומה ולבסוף שמתי לב שה- Raspberry Pi הוא Ethernet די טוב <- > ממיר {SPI, I2C, GPIO, UART}. זה לא יקר, תוכל להפעיל אותו תוך מספר דקות, יש לו כותרת הרחבה, יש מנהלי התקנים של לינוקס עבור ציוד היקפי בלוח.

התממשקתי MSP430 ל- UART של RPi בלי שום בעיה אשר נתן לי לא רק קישוריות WiFi, אלא גם כוח עיבוד רציני (חשוב לא רק ממשק אתרנט אלא שרת אינטרנט שמציג נתונים סטטיסטיים מחושבים של נתונים שנאספו באמצעות ה- MSP430).

#9
  0
Raaj
2013-02-26 20:37:00 UTC
view on stackexchange narkive permalink

Sparkfun RN-XV- 40USD

משמש ברוב פרויקטים של תחביב / ארדואינו. בעל יכולות UDP, TCP ו- HTTPשאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...