שְׁאֵלָה:
היכן לקצץ את אספקת החשמל שלי לארדואינו?
Andrew Spitz
2009-12-01 11:33:39 UTC
view on stackexchange narkive permalink

אין לי אוצר מילים לזה, אז סלח לי לגמלוניות בהסבר.

אני צריך לחבר ספק כוח לשימוש עם סולנואידים וארדואינו, אבל אני לא בטוח איפה לחתוך אותו . ממש לפני תקע החשמל יש דבר (לא בטוח בשם, מימין למטה בתמונה בקישור למטה), האם אני צריך לחתוך לפניו או אחריו?

הנה קישור לתמונה, אני משתמש חדש ולכן אני לא יכול להטמיע אותה.

אם אתה יודע את השם של דבר המסתורין, אשמח גם לדעת.

קישור התמונה שלך שבור. האם אתה יכול לנסות למצוא תמונה חדשה ולקשר אליה?
שתיים תשובות:
#1
+12
NeedTungsten
2009-12-01 12:49:48 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדבר הזה הוא פילטר פריט. זה שם כדי לדכא הפרעות אלקטרומגנטיות (EMI) או רעשים בתדירות גבוהה מקווי החשמל שלך מפני הפרעה למעגל שלך. אם אתה לא עושה עבודות שמע (או רדיו) או שאתה לא בררן אתה יכול לנתק את זה. אם אתה נמצא וזה מפריע, אתה יכול לחתוך אותו ולהוסיף חרוז פריט במקום אחר במעגל שלך.

עדיף על חיתוך זה יהיה להוסיף תקע מתאים למעגל שלך, אבל אתה ' כנראה כבר שקלנו את זה. אם אתה משתמש בקרש לחם, סוג זה של חסימות מסוף עובד היטב: http://search.digikey.com/scripts/DkSearch/dksus.dll?Detail&name=ED2580-ND

קצת אזהרה: זה נראה כמו ספק כוח למחשב נייד, ולכן הוא כנראה מסוגל להשיג כמות נכבדה של זרם. זה קצת יותר חזק מ"יבלת קיר "טיפוסית. היזהר לא לקצר דבר ואל תעבוד על הפרויקט שלך בזמן שהוא מופעל.

#2
+7
Clint Lawrence
2009-12-01 12:43:51 UTC
view on stackexchange narkive permalink

הדבר רגע לפני תקע החשמל הוא חנק במצב נפוץ. הוא משמש להפחתת EMI שיכולה להתנהל על כבל החשמל.

אם אתה יכול להשאיר אותו בפנים זה יהיה טוב יותר, אבל אם זה יפריע לו, או שהכבל לא מספיק ארוך רק קוצצים אותו.שאלה ותשובה זו תורגמה אוטומטית מהשפה האנגלית.התוכן המקורי זמין ב- stackexchange, ואנו מודים לו על רישיון cc by-sa 2.0 עליו הוא מופץ.
Loading...